Mazak

Eşsiz üretkenlik ve başarım sağlar
Mazak’ ın üst sınıf CNC tornaları ileri teknoloji,üretkenlik ve yüksek katma değeri birleştirmektedir. 2 eksenli modelden Y eksenli, tahrikli takıma sahip karşı aynalı çok eksenli CNC tornalara kadar geniş çeşitlilikteki özellikler, sizlerin üretim gereksinimlerinize karşılamaktadır.

QUICK TURN PRIMOS serisi az yer kaplayan yüksek başarıma sahip CNC tornalar, integral işmili özelliği ile minimum alanda eşsiz üretkenlik sağlamaktadır.

QT-COMPACT serisi, standart otomatik takım kolu ve efsanevi Mazak integral işmili ile beraber, başlangıç seviyesi CNC tornalarda gelişmiş performans ve hassasiyet sağlamaktadır. Genişletilmiş ürün gamı , tornalama, frezeleme, Y ekseni ve karşı ayna özelliklerine sahip az yer kaplayan fiyat/performans çözümler sağlar.

QUICK TURN serisi, karmaşık parçaları hassas ve daha az ayar zamanında yapabilen yüksek performans tornalardır. Yeni tasarım aktarmasız frezeleme sistemi Smooth Mill Drive hem BMT hem de VDI taret arayüzüne, 5000 dev/dak ve 10000 dev/dak frezeleme işmili seçeneklerine sahiptir.

Yeni MULTIPLEX W serisi, iyi talaş yönetimi için eğik banko gövde yapısına sahip yüksek adetli uygulamalar için idealdir. Yeni model 2 adet Smooth Mill Drive tarete sahip olmasıyla sürekli performans ve simultane işlemeye olanak sağlar.

Çift taret ve çift aynalı HQR serisi, alt ve üst taretin birlikte çalışması, tandem tornalama ve frezeleme özelliğiyle özelliği ile yüksek adetli parça üretiminde, iyileştirilmiş çevrim zamanı sağlamaktadır. Her iki tarette olan Y ekseni özelliği, karmaşık parçaların işlenmesinde esnekliği arttırır.

 

Ürün Tamir İşleyişi

İnceleme :

Firmamıza Gelen arızalı ürün önce arıza tespiti yapılır ve müşteri arızası ve fiyat bilgisi konusunda bilgilendirilir.

Onay ve İade :

Onay alınan ürünlerin tamirleri gerçekleşir , müşteri tarafından herhangi bir sebepten dolayı onarımı kabul edilmeyen ürünler iade edilir ve herhangi bir ücret talep edilmez.

Garanti :

Onarımı yapılan ürünlerde uygun bir bölgeye garanti etiketi yapıştırılır , ürün onarımları 6 Ay ArtıBir Servis Garantisindedir.

Call Now Button
WhatsApp