PLC ve Endüstriyel PC

Endüstriyel PC, Endüstriyel Monitör ve PLC

Özel kullanım amacına göre yapılandırılmış Endüstriyel Bilgisayar, Endüstriyel Monitör, HMI Panel  ve  otomasyon sistemlerinin temel taşı haline gelen PLC (Programmable Logic Controller) ler için CPU, I/O ve RS232 modülleri ve Operatör Paneli kartlarının marka bağımsız tamiri, Smd ve BGA chipset değişimi bakım ve onarım işlemi teknik servisimiz bünyesinde gerçekleşmektedir.

 

Ürün tamir işleyişi

 

İnceleme :

 

Firmamıza Gelen arızalı ürün önce arıza tespiti yapılır ve müşteri arızası ve fiyat bilgisi konusunda bilgilendirilir.

 

Onay ve İade :

 

Onay alınan ürünlerin tamirleri gerçekleşir  , müşteri tarafından herhangi bir sebepten dolayı onarımı kabul edilmeyen ürünler iade edilir ve herhangi bir ücret talep edilmez.

 

Garanti :

 

Onarımı yapılan ürünlerde uygun bir bölgeye garanti etiketi yapıştırılır , ürün onarımları  6 Ay ArtıBir Servis Garantisindedir.

 

PLC konusunda en Çok hizmet verdiğimiz iller İstanbul , Ankara,İzmir , Bursa , Eskişehir , Konya , Denizli , Adana ,Antalya ve tüm Türkiye

plc tamir,plc tamiri,plc onarımı,plc onarım

Etiketler
elektronik kart tamiri, endüstriyel pc onarım, endüstriyel pc onarımı, endüstriyel pc tamir, Endüstriyel Pc tamiri, itx pc, plc onarım, Plc Onarımı, plc servis, plc servisi, plc tamir, PLC tamiri
Call Now Button
WhatsApp