Elektronik Kart Tamiri

Elektronik Kart Tamiri

 

İmalat, Kalıp, Matbaa ,Savunma, Ahşap, Tekstil, Sağlık, İş Makinaları vb.. gibi kısacası Endüstriyel Elektronikte kullanılan her marka model ve tipte Elektronik kartların Tamirini Markasına bakmaksızın yapmaktayız, özellikle bu sektörlerde sıkça kullanılan Servo Sürücü, Enkoder, AC, DC,  Spindle Sürücüleri, Power Supply, Monitör, PLC, I/O , CPU ve RS232/RS485 iletişim ünitelerinin bakım ve tamirlerini,SMD, BGA teknolojisine sahip elektronik kartların arızaları, enerji verilmeden arızaları tespit edilmekte, gerektiğinde BGA Rework istasyonları ile değişimleri yapılarak onarımları gerçekleştirilmektedir. Tamiratı yapılmış ürünlerin tamamının bakımları yapılarak ve test edilerek ve çalışır durumdaki video görüntüsüyle teyit edilerek teslimatı yapılmaktadır.

 

Ürün tamir işleyişi

İnceleme :

Firmamıza Gelen arızalı ürün önce arıza tespiti yapılır ve müşteri arızası ve fiyat bilgisi konusunda bilgilendirilir.

Onay ve İade :

Onay alınan ürünlerin tamirleri gerçekleşir , müşteri tarafından herhangi bir sebepten dolayı onarımı kabul edilmeyen ürünler iade edilir ve herhangi bir ücret talep edilmez.

Garanti :

Onarımı yapılan ürünlerde uygun bir bölgeye garanti etiketi yapıştırılır , ürün onarımları 6 Ay ArtıBir Servis Garantisindedir.

Etiketler
endüstriyel elektronik kart tamiri, endüstriyel kart tamiri, fanuc kart tamiri
WhatsApp
Call Now Button